| Komarov a întrebat:

Am 15 ani si in urma cu 2 zile cea mai buna prietena a mea adica mai bine spus iubita mea ramasese pe afara ca parintii ei plecasera din localitate pentru 2 zile asa cum eram si eu singur acasa i-am spus sa doarma la mine Mi-a cerut sa dormim amandoi in acelasi pat desi nu am facut nimic dubios la varsta asta sexul mi se pare ceva iesit din comun dubios si chiar inadecvat...a dormit cu mine ne tinusem in brate o sarutam de multe ori pe buze si vorbeam tot felul de chestii adormisem in brate cu ea pana a doua zi dimineata este rau ce am facut adica nu stiu ce parere aveti voi am facut ceva rau ca sa regret? eu sunt impotriva sexului la varsta asta si stiu ce inseamna riscul adica doar niste saruturi vorbe dulci imbratisari Parintii mei stiu chestia asta au fost oleaca revoltati dar au inteles si au zis ca nu am facut nimic rau ce parere aveti cel mai bun raspuns funda?

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

Nu ai facut nimic rau.Gandirea ta e destul de matura pentru varsta pe care o ai.Voi aveti o relatie platonica, potrivita pentru aceasta varsta si destul de frumoasa.Foarte bine ca nu le-ai ascuns asta parintilor.Nu-ti face griji, daca n-ati ajuns mai departe e perfect. happy

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

V-ati jucat putin cu focul, dar din fericire nu s-a intamplat nimic.
Nu e grav, dar nu e nici ceva normal la 15 ani sa dormiti impreuna,bine ca a fost doar o singura data si totul e in regula.
Numai sa nu repetati experienta, s-ar putea sa vreti mai mult, cu toata cumintenia voastra.
Banuiesc ca parintii fetei inca nu au aflat si daca vor afla vor fi cam socati, sa te astepti la asta.
In rest, totul e bine cand se termina cu bine!

| VadTot a răspuns:

Este Destul de urat si pentru atit! Este normal ca mama ta sa fie revoltata! Este De a dreptul oribil si foarte aiurea ce ai Facut!

| Maya2014 a răspuns (pentru VadTot):

Ar trebui sa te calmezi! Exagerezi ingrozitor de mult. Daca el a facut ceva rau, ce mai zici de pustoaicele care nasc la 12 ani sau pustii care se drogheaza?

| powergirl a răspuns:

Nu ai de ce sa regreti si mai ales ca nu s-a ajuns la sex, ai ajutat o prietena ca ea a cerut sa dormiti impreuna nu e vina ta nu strica saruturile si imbratisarile la nimeni niciodata nu ai ce sa regreti, ca te-au bestelit putin parintii e de inteles ca ai 15 numai nu 25 dar nu s-a intamplat nimic deci bafta in continuare

| Alcyon a răspuns:

Nu e nimic rau in asta, daca n-ati facut si altceva. Totusi, ar fi bine sa evitati astfel de situatii, fiindca nu se stie cand va ia valul.

| Peaches a răspuns:

E foarte frumos ca si parintii tai stiu si, iata, au spus ca nu ai facut nimic rau. Atunci tu de ce iti mai faci probleme?

| YummyDkRich a răspuns:

Cred ca esti gay...

| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Nu are de ce sa fie rau, daca nu ati mai facut altceva.E chiar dragut nu e iesit din comun sa zici ca s-a intamplat ceva nepotrivit..Si e frumos ca si parintii tai sunt de acord! Dac ei nu au spus nimic nu are de ce sa fi ingrijorat.winking

| CIICriss a răspuns:

Asta e adevarata iubire. Nu ai de ce sa regreti, nu ai facut nimic rau.

| Rubyfun a răspuns:

Eu te intreb ti-a placut? Daca da ce mare branza! Nu se intampla absolut nimic din aceasta cauza iar parintii tai nu au fost revoltati ci doar un pic...cum sa spun eu...surprinsi fiindca fiul lor s-a fact baiat mare. happy Oricum stai linistit si totul va fi numai bine daca tu si acea fata v-ati simtit bine atunci don't worry and be happy!

| y0nelitHa a răspuns:

Dc sa fie rau? Este foarte dragut si nimic rau, daca nu ati facut altceva...happy