| Emilypupic a întrebat:

Eu am o colega putin cam piti si cam toate fetele din clasa spun ca ea vrea sa fie cu toti baieti din clasa ca sa fie populara (deci vrea sa ii folosească )eu nu stiu daca e adevarat nu o urasc dar nici nu suntem cele mai bune prietene (mie mi se pare ca e o fata de treaba dar e cam piti )si eu cu 2 colege (care suntem bff)ne-am împrietenit cu fosta bff a fetei piti si acum practic noi 4 (eu si cu cele 2 fete si fosta bff a fetei piti )suntem bff.Eu cred ca fata piti încă tine la fosta ei prietena pentru ca i-a spus un secret dar ea ni l-a spus noua pentru ca suntem cele mai bune prietene.Fata aceasta nu a mai vrut sa fie bff cu ea pentru ca era prea piti si se cam folosea de ea. Fata aceasta ne-a spus ca ea a fost cu un baiata popular din clasa doar ca sa fie populara, dar baiatul asta s-a despărțit de ea pentru ca si-a dat seama ca se folosea de ea.Eu nu stiu poate chiar e adevarat.Imi puteți spune ce sa fac ca sa nu devin dușmanca cu fata piti? Credeti ca fata piti e rea si ma uraste?

Răspuns Câştigător
| Offiubire a răspuns:

Eu zic sa devi dușmanca cu ea fata asta piti e chiar rea (dar daca nu vrei sa di dușmanca cu ea nu o baga in seama si fi o colega buna cu ea)sper ca te-am ajutata

| Emilypupic explică (pentru Offiubire):

Deci crezi ca e rea.Dar ce crezi ma uraste? si merci pentru raspuns

| Offiubire a răspuns (pentru Emilypupic):

Da te uraste chair mult lol i-ai luat bff mda oricum merita asta

4 răspunsuri:
| Sara12345 a răspuns:

Pai incearca sa fii tu insuti. Daca faci tot ce spune ea, crede ca se poate folosi de tine.

Bafta si sper ca te-am ajutat love struck

| Mirunamir651 a răspuns:

Nu o baga in seama si nu o sa ai problem.