| Mihai_6441 a întrebat:

Exista cumva pentru fiecare o persoana perfecta in dragoste?

Răspuns Câştigător
| Gabonne1982 a răspuns:

Da,dar nu uita ca perfectiunea este o stare, o traire.De multe ori, aceasta stare se deterioreaza in timp si ajungi la un moment dat sa-ti dai seama ca persoana pe care o vedeai perfecta intr-o anumita perioada, s-ar putea sa nu mai fie la fel de prefecta peste niste ani traiti alaturi de ea.Foarte rare sunt cazurile cand reusesti sa vezi pe cineva perfect toata viata (asta depinde in primul rand de constanta in perfectiune a acelei persoane)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există persoană perfectă, tinde către perfecțiune.
Pa, pa.

| enverhoxha a răspuns:

Da, dar numai în filmele de 2 lei.

| Radu1 a răspuns:

Da. Dar problema este pana o gasesti ( daca o gasesti )!

| Ode a răspuns:

Da. Dar ca sa o gasesti trebuie sa ai rabdare si sa fie momentul potrivit.happy Funda::?

| Steffffi a răspuns:

Da