| anonim_4396 a întrebat:

happy credeti ca exista persoana perfecta? funda :*x

Răspuns Câştigător
| тecнιннιlα a răspuns:

Toti suntem perfecti in felul nostru pentru cineva,chiar daca gresim enorm ne iarta,ne sprijina, ne invata sa fim mai buni exact cum procedem si noi cand ni se greseste, altfel riscam sa pierdem persoana respectiva si sa ne para rau.Altfel vorbind nu cred in perfectiune si daca ar exista nu mi-as dori pentru ca perfectiunea este limitata, iar imperfectiunea nu.Decat sa fiu limitata la ceva, mi bine gresesc, invat pe urma ajungand si mai departe bucurandu-ma mai mult de succes.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toti avem defecte.

| elasexygagica a răspuns:

Dalove struck, eu sunt aceealove strucklove strucklove strucklove struck

| BlancaFantasma a răspuns:

Sigur ca da,chiar eu sunt aceea!
Glumesc, nu exista persoana perfecta, asta stie toata lumea.

| Dash a răspuns:

In nici un caz... nimeni si nimic nu poate fi perfect (nici macar pe aproape...)

| T4ny4 a răspuns:

Da! pentru mine toti membrii familiei mele sunt perfecti, baiatul de care m-am indragostit e perfect! Iar eu sunt perfecta cand sunt cu ei!:XDeci, exista!

| giuly a răspuns:

Exista.
Sunt chiar aici.

| Razvan94 a răspuns:

Da, eu!

| madyddd a răspuns (pentru Razvan94):

Tu? si ce te face sa crezi ca esti perfect/a?

| Primo a răspuns:

Nu nu exista o persoana perfecta doar o persoana potrivita pentru fiecare dintre noi. Toti avem defecte ( unii recunosc altii nu ) happy

| marinela_8529 a răspuns:

Nu, nu exista!
poate la inceput cand cunoastem o persoana noua avem impresia ca este "perfect\a" dar cu ajungi sa o cunosti mai bine descoperi ca nu este asa! Nici un om nu este perfect, oricat de mult ne-am fi dorit acest lucru!

| Diabl0 a răspuns:

Cred ca exista.

| loveahhhh a răspuns:

Da, daca tu vrei sa fii intr-un fel si muncesti ca sa devii asa esti o pesroana perfecta pentru tine, dar nu si pentru ceilanti, nu poti fii perfecta in fata tuturor, pentru ca fiecare considera perfectiunea intr-un anumit fel.