| anonim_4396 a întrebat:

Există metode pentru a rămâne mai rapid sau usor însărcinată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da. Iti calculezi perioada fertila si faci sex zi de zi, pe toata perioada fertila.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, să pui pasiune.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sexul neprotejat ajuta laughing

| Andreeush a răspuns:

Da, fii atentă când te afli în perioada fertilă.

| Frank51 a răspuns:

Fiecare persoana este diferita, si perioada fiecarui ciclu menstrual poate sa difere deci este greu de ghicit. Totusi, cele mai mari sanse sunt inainte de ovulatie cu cateva zile. Evident sunt foarte multe variabile si doar tu poti stii exact toate datele, cat timp te tine ciclul menstrual, cand ovulezi, cand se termina ovulatia si asa mai departe.