| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum trebuie sa fie un baiat dupa parerea voastra nu numai decit prietenul vostru funda promit

Răspuns Câştigător
| 2122009 a răspuns:

Mi-ar placea ca prietenul meu sa realizeze ca ma poate pierde in orice moment si sa ma pretuiasca sad si cel mai important : sa fiu singura fata din viata lui dupa mama soacra normal big grin

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Suficient de maleabil ca sa-l joc pe degete si suficient de inteligent sa ma faca sa nu-mi pierd interesul pentru elsmug

| cosmina05 a răspuns:

Sincer

| Seniorithabebi a răspuns:

Al meu vreau sa fie blond cu ochii albastrii day dreaming

| AnonimA a răspuns:

Un baiat oare care sau pr meu?

| Seby90 a răspuns:

Asa... ca mine, bineinteles.

| Kristen_2054 a răspuns:

Nu prietenul tau