| Delisha a întrebat:

Fetelor vreau sa imi spuneti parerea voastra. Ce ati spune, cum ati reactiona daca prietenul vostru v-ar spune ca trage de relatie si ca sta cu voi doar pentru faptul ca sunteti virgine.
Nu neaparat sa fiti in cauza, ci sa imi spuneti parerea voastra.
A mea nu e prea buna.

Răspuns Câştigător
| naya a răspuns:

Dupa cum zicea o alta utilizatoare.baietilor le place la loc stramt.asa ca...NEXT! altul. unul cu ceva mai mult respect si barem o constiinta acolo cat de cat, suficient sa-si dea seama cand scoate asa o... jignire pana la urma. daca a specificat ca "doar"pentru asta.atunci.la revedere si la gara.

20 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

As renunta la el. Un barbat trebuie sa te iubeasca pe tine ca fiinta... nu cine stie ce parte a corpului...

| SweetCandy a răspuns:

Hmmmm...si ce vrea sa fie el primul sau cum?thinking
sincer, daca as tine la el as vb q el despre asta si i-as cere sa ma lamureasca, fiindca nu inteleg prea bine ce urmareste... daca nu as simtii nimic pentru el as inceta relatiahappy

| M.J. a răspuns:

Inseamna ca el asteapta ca u sa fii pregatita sa o faci cu el...si apoi...cine stie...eu zic sa renunti la el pana nu e prea tarziu

| Adyna_2391 a răspuns:

Sti... exista o vorba care spune,, Baietii sunt ca trenurile... unul vine, altul pleaca''...crezi ca se merita sa iti pierzi virginitatea cu unul care se gandeste doar la palmaresul lui de virgine?(pentru ca eu asta as intelege din ce ai explicat tu)...eu zic sa treci la urmatorul...winking

| Ruxy a răspuns:

In cazul asta as renunta la relatia respectiva, oricat m-ar durea. Un baiat nu trebuie sa te iubeasca doar pentru sex/dragoste...cum vreti voi. Trebuie sa vada dincolo de haine, dincolo de aparente...sa iti vada sufletul...

| abis a răspuns:

Nu sunt fata, dar pot sa-ti spun ca pe un asemenea individ trebuie sa-l parasesti de urgenta, oricat de greu ti-ar fi. Nu te merita.

| meyryi a răspuns:

Nu as reactiona foarte bine. Pt ca nu e ultimul baiat de pe acest pamantmai sunt si altii, nu ti ingrijora, eu ti-as recomanda sa ii "cumperi "o pereche de papuci si sa ii dai.Nu mai sta cu el pentru ca nu te merita

| meyryi a răspuns:

Si eu am o relatie de 1 an si 3 luni si nu m-am culcat cu el pana acum si nici cu altu

| zuzushi a răspuns:

Pa pa wave... drum bun, fost prieten wave... si...

du-te dracu! happy

asta e parerea mea. vrei sa fiu mai explicita? tongue

| Jupiter a răspuns:

I-as multumi pentru sinceritate.

| tremuriciiuliana a răspuns:

Sincer cred ca l-as palmui omul acele e un dobitoc si un misogin cum sa-i spui asa ceva unei fete cand mi-ar zice asa ceva in momentul acele chiar daca l-as iubi foarte mult m-as desparti de el si nu as mai vrea sa aud de el fetelor daca cineva va spune asa ceva lasatil ca nu el e singurul baiat din lume

| margaritar a răspuns:

Da e chiar nesimtit! ce crede el ca e sg barbat? l'as parasi as fi convinsa ca nu ma merita happy

| Delisha explică:

Multumesc pentru rapsunsuri.
Ce as face? Ce am facut de fapt:ne-am certat destul de urat, insa nu am pus capat rel.
Dar acum stiu ce am de facut!
ha! de parca s-au terminat baietii la el.
mersi inca o data:*

| cutie a răspuns:

hee hee1.Nu am intalnit asa ceva 2.as zice:A bine du-te-n ****! Si pe mine ma doare in **** de tine...sti ce? Te barfeam cu toti K***t cu doi ochi...Si etcbig grinam pus stelutelestraight faceScuze dar mai intrebat ce as face...hee hee

| cutie a răspuns:

Du-te la mata ** ****.big grinAm uitat astabig grin

| cutie a răspuns:

Da' tu ce faci?big grinbatting eyelashesAsa de curiozitatebig grin

| cutie a răspuns:

Te confrunti cu astastraight facevai e grav.

| cutie a răspuns:

Delisha, cu placere, esti o fata de treaba si spune-i ca sti pe cineva care ti-a zis sa ii zici sa se duca undeva (din partea meabig grin)hee heeglumeskhee hee

| maria_5001 a răspuns:

Pai...fostul meu a tras de relatie un an pana sa convins ca nu o sa imi pierd virginitatea cu el... dar crede`ma e mai bine sa renunti acum.cu cat mai repede cu atat mai bine straight face

| ceoci a răspuns:

Il las balta