| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor de pe TPU care este cel mai bun detergent de rufe, pentru ca detergentul pe care il am nu mai spala cum trebuie adica nu mai ia petele de pe haine si nici murdaria de pe sosete. Voi ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu folosesc de multi ani doar Ariel. Dar e important sa stabilesti si o temperatura si o durata bune pentru spalare.

| DakotaRoyse a răspuns:

Bonux ^^ dacă petele sunt încăpăţânate, foloseşte Vanish happy

| mona a răspuns:

Iti recomand,, ariel,, cu incredere sau dero 2 in 1 levantica si iasomie

| VadTot a răspuns:

Ariel! NU Te Va Trada Niciodata!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Omo curata bine, iar parfumul chiar persista! succes happy

| SimonaQs a răspuns:

Deci mama are un bax de 5 10 kg de "Dero" iar la rufele albe pune clor si venish pe langa lenor...Dau o prospetime si un parfum superb si spala si bine...Bafta!

Funda? :d