| BlancaFantasma a întrebat:

Fetelor va rog ajutati`ma! fac parte din clasa organizatoare a balului bobocilor, care va fi diseara.Trebuie sa ma imbrac elegant dar in sala este extrem de frig chiar si cu paltonul pe mine o sa inghet! in plus n`am ce sa`mi iau in picioare decat pantofi decupati in fatasad ce ziceti "vine urat" paltonul gros(de iarna, lungut ) cu pantofi (care i-am luat asta-primavara?)eu m`am uitat in oglinda si nu`mi vine urat deloc, dar nu stiu nu cred ca se potriveste... m`am gandit sa ma duc in blugi, dar majoritatea fetelor vin in rochite, si in plus am si un coleg care`mi place(el nu ma place) si as vrea sa ma vada mai "eleganta"... dar e foarte frig, si eu imediat racesc! so, ce sa fac? sunt clasa organizatoare, dar eu personal nu apar pe scena deloc.totusi dirigu` a zis sa venim imbracati elegant, toti. sfaturi va rog! apropo am palton rosu(mie`mi place foarte mult), ce ziceti sa`mi iau dress`uri culoarea piciorului sau negre, gen colanti?(dar nu cred ca gasesc ca am mai cautat la magazine).

3 răspunsuri:
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Iti iei o pereche de colanti negri...pe dedesubtul la palton o bluza alba sau neagra si gata:*

| CheetahQueen a răspuns (pentru PyScHoTeLRoOz):

Eu cred ca ar arata bine niste cizmulite elegante, niste iegari grosuti, oi o rochita care sa se potriveasca big grin

| inger02 a răspuns:

Ia-ti o pereche de blugi mulati o bluza mai decoltata paltonul si gata. coafeaza-ti putin parul machiaza-te si gata! cine te place te place si asa. in plus toate au rochite tu poti fi originala. vei fi mai deosebita daca te imbraci asa cum e stilul tau.