| irinutzadavid a întrebat:

Fetita mea s-a jucat cu carioca pe camasa sotului si din toata joaca a iesit o pata foarte mareeeeeee. stie cineva cu ce o pot scoate?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am reusit cu ACE concentrat de pe o camasa alba.

| katy a răspuns:

Daca e alba incearca cu ace si ariel complete 7 spala f bine, daca e colorata incearca cu vanish

| anss23 a răspuns:

E cumva camasa asta singura pe care o are sotul tau?

| irinutzadavid explică (pentru anss23):

Nu este singura dar de abia am cumparato si a costat si f mult

| Floris83 a răspuns:

Cu voie bună, și multă înțelegere, sulfetul unui copil iubit, valorează neprețuit mai mult decît orice lenjerie, e copil, ce știe el!

| serandco a răspuns:

Cu foarfeca iese garantat happy (ne mai destindem si noi)