| roxyana03 a întrebat:

Funda+vot

Buna, vreau sa-i trimit fostului iubit me un sms, sai "demonstrez ca inca-mi pasa, de el, un sms de dragoste, sa se emotioneze cand il citeste, ceva sa-i arate ca il iubesc, dar sa nu-i acorda atata atentie...sa vada ca inca tin la el, chiar daca el este cu alta, sau mai stiu euu ce... ceva emotionant " app el nu stiu sigur, dar poate sa inpacat cu fosta lui prietena, care a abvut o relatie de 3 ani jumate, nu una scurta cum a avut cu mine, daca vreti funda+vor, scrieti-mi un sms, ca sa fie emotionant, sa ma inpresiioneaza si pe mine, app nu renunt la idea sa nu-i trimit sms, o sa il trimit, daca ma ajutati primiti funda+vot. daca nu asta este va multumesc anticipat. funda+vot

3 răspunsuri:
| lazio9 a răspuns:

Daca te iubeste o sa se intoarca la tine 100% parerea mea este ca nu trebuie sa-l impresionezi cu NIMIC, iar daca el s-a intors la fosta atunci demonstreaza ca nu santeti potriviti si ca nu e pentru. tine si pe viitor ai putea suferi foarte mult...eu in locul tau dadeam chef ca am scapat de el, daca nu te iubeste cu adevarat poti sa-i scrii un SMS in care sa planga cu lacrimi toata Romania, bafta si ai grija

| LifeInPink a răspuns:

Mai bine lasa ca vorbele sa vina din inima, spune-i exact ce simti, va fi mult mai emotionant, decat ceea ce-ti vom propune noi. intotdeauna va fi mult mai impresionat de ceva facut de tine, ceva scris cu sinceritate si din inima, asa ca aseaza-te linistita in pat, si lasa inima sa scrie ceva frumos pentru el happy

| alecsa921 a răspuns:

Atunci cand ma vei intreba ce este mai importat viata sau tu? eu iti voi raspunde ca viata, iar tu te vei supara dar nu vei sti niciodata ca tu esti mai important decat viata.