| AMVR a întrebat:

Buna dau funda. am iubit un baiat foarte mult, insa ne-am despartit, el sa inpacat cu fosta, am incercat sa vb cu el, dar ma evita, vreau sai trimit un sms cu tot ce simt "sa fie ceva de genu, sa il faca sa creada ca innca tin la el, sa il faca sa se emotioneze, sa il faca sa creada ca tot mai tin la el, dar sa ii arata ca nu mai sufar enorm de mult pentru ce a facut el, sa creada ca il iubesc, sa il emotioneze," formulatii voi un sms ce ia`ti srie daca ati fi in locul meu, va rog mult, dau funda+vot. mesajul sa nu fie prea mare, dar nicii scurt...big grin... fundacrying

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Mai bine uita de mesaj.Deja a ales.Nu te mai injosi.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca tu ai SENTIMENTE pentru el, nu i le expediezi prin mesaj, i le spui uitandu-te in ochii lui.

| Bogdana91 a răspuns:

Stii ce as face eu in locul tau? As merge mai departe. Sunt atat de multi baieti ce asteapta o fata speciala ca tine ce stie sa ofere dragoste neconditionat. De ce vrei sa ramai impotmolita intr-un triunghi amoros? Daca s-a intors la fosta, cu siguranta ea e fata pe care o iubeste. Din cate am inteles, el a gresit. Atunci ce mai astepti? Crezi ca nu va gresi si a doua oara? Ba da. Si a treia si a patra s.a.m.d. Nu uita, un alt baiat e acolo undeva pentru tine...

| calitro a răspuns:

Incearca sa intelege daca el se duce la alta imediat dupa ce v-ati despartit, NU te merita. Nu ii trimite nici un mesaj si incearca sa il uiti fiindca te va juca pe degete daca iti observa acest punct slab.

| AmeMiss a răspuns:

´´Nu stiu tie, dar mie inca mi-e dor de tine, de noi.Inca tin la tine si mi-e greu cand te vad si stiu ca nu mai esti al meu sad. daca simti la fel hai sa vorbim! te pup´´ scurt si la obiect, parerea mea happy