| IonelaMariaaa a întrebat:

FUNDITA! Maine vine la mine prietenul meu. Nu ne-am inceput viata sexuala si nici nu vrem. Cum sa ma comport cu el, sa ne giugiulim, sa ne tinem in brate, sa-i permit sa ma mangaie sau sa ma sarute pe gat sau sa ma muste? Nu vreau sa-l fac sa fie cu capul in nori si sa nu se mai poata abtine! Deci cum sa ma comport?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

AI uitat sa ne mentionezi cati ani ai si de cat timp sunteti impreuna...

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu stiu. Eu cred ca ar trebui sa faci ceea ce crezi tu.
Gandeste-te, daca de la inceput, ai fi pus pe TPU o intrebare cu "ce sa fac?" atunci cand te intalneai cu el, pana la urma, el nu s-ar fi indragostit de tine cea care esti cu adevarat, ci de persoanele care ti-au dat raspunsul, fara sa stie.

| IonelaMariaaa explică (pentru AirănMeidăn):

Dar e de bine daca ii permit sa ma sarute pe gat si sa traim momente palpitante?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru IonelaMariaaa):

Cati ani aveti?
Daca peste 18, atunci da, dar nu uita de Durex daca nu vrei un copillaughing!

| 101Aem a răspuns:

Trebuie doar sa va comportati normal.Cadn vezi ca tinde sa treaca la mai mult tu atunci trebuie sa-i dai de inteles ca nu vrei printr-un mod elegant..asta ca sa mentineti atmosfera.De sarutat nu vad ce ar fi asa de anormal, dar ai grija la gesturile corpului.ele iti spun multe despre ce va urma happy. Sper sa iti fie de folos happy(depinde ce vrei si tu la momentul acela) Funda?