| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! Toata lumea din clasa zice ca un prieten de-al meu place o fata din clasa, dar nu-i asa, el nu o place. Niste idei cum as putea sa conving majoritatea sau macar pe fata respectiva ca prietenul meu nu o place? Help Pls

3 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Bună. Păi, poţi vorbi cu prietenul tău, in clasă, când este linişte despre o altă fată de care vei zice că tu ştii că el o place. Fata să se numeasca Alina [ de exemplu ] şi să stea la 3 blocuri de el. Să fie un fel de vecină nouă şi să vorbiţi o săptămână despre asta. Sau, îi spui fetei ăleia că este draguţă, dar din păcate el place altă fata. happy Şi asta e tot.

| dorin1990 a răspuns:

Pai asta cred ca e strict problema lor, ar putea sa o rezolve singuri daca ar dori si in plus daca ei nu se plac nu cred ca se simt deranjati de ce crede lumeahappy

| Zoella a răspuns:

Dacă el chiar nu o place, nu o să-l intereseze afirmaţiile mincinoase la adresa lui.