| ea_2165 a întrebat:

Heeei:*. mi`e cam frica de prietenu` meu : ) ). nu frica in adevaratul sens al cuvantului. ci frica >- emotii. cand is cu el. mi se inmoaie picioarele. am iesit cand nu eram impreuna. si asa s`a intamplat. nici nu vreau sa stiu cum va fi cand iesim amandoi. : - S. am emotii. ma tot gandesc. sa nu fac ceva ce sa-l deranjeze. sa ma trag cand ma saruta din cauza emotiilor. sicks. ma ajutati cu cateva sfaturi? Multumesc! : *

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

Pai nu e nimic ff aiurea esti indragostita:X:X::X:X si e foarte frumos:X Fii fericita:X. Exprima cea ce simti nu-i nici o rusine nu ai ce s faci.adica greseli:X.Eeu am un an cu prietenul meu si ink am emotiibig grin:X adica simt aceai fluturasi :X.si sincer asta arata cal iubesti ca simti ceva foarte curat si frumos pentru el:XDeci...don't worryoh go on fii caFii uh insati:X Si vei vedea ca va fi minunat:X

Sper ac te-am ajutat:*

11 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

big grin
inteleg...suferi de sindromul "te-ai indragostit lulea" laughing)
Stai linistita ca nu se intampla nimic rau ...Atata timp cat nu-i permiti(daca ma intelegi...big grin )
Relaxeaza-te si nu te mai gandi cum sa faci sa fie totul foarte bine cand esti cu el tongue
Doar traieste momentul si fii tu insati big grin

| LuS[z] a răspuns:

Incearca sa fii mai degajata
Chiar daca mai zice vreun amic de-al lui vreo vorba fiindca ei de obicei glumesc si nu au vreo intentie sa se ia de tine big grin

| Aysa19 a răspuns:

Pai iesiti singuri:* fatzi guraj love struck e normal:*:*

| Fvn a răspuns:

Esti indragostita peste cap happy stai linistita nu te manancalaughing

| kukubau a răspuns:

laughing), respira-inspira, respira-inspira laughing da cu apa rece pe fata, dati o palma peste cap (usor nu tare), and you're set to go laughing)

| kukubau a răspuns:

Frumos sentiment...sa vezi cand te desparti, ce distractie, ce misto laughing

| DonAnonymius a răspuns:

Ce iti recomand : Iei o poza cu el si stai in oglinda. Te uiti la el, te calmezi si "incepi" sa "discuti " cu poza. Te vei simti mai bine. Pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love is in the air love struck Stai liniștită e normal. Cu timpul te înveți. Încearcă sa te controlezi.
Bafta.

| Ramster a răspuns:

Poi, dacă ai emoţii vezi să nu tragi vreo băşină.

| ea_2165 explică:

Heei:d is indragostita demuult de el 8 - >. si cand iese cu baietii? sa ies cu el? eu sincer as prefera sa iesim doar noi doi. mai ales primele dati. deoarece cand se afla in coletivu` de baieti. is cu glume si tot felul`. si nu vreau sa ma simt nasol in fata lor! si Sper sa se termine cu emotiile astea! 8- )

Multumesc de sfaturi! > : d <

| ea_2165 explică:

Alte sfaturi, pareri? va rog mult! : *