| LittleRose a întrebat:

TPU vreau sfaturi va rog mult. Ajutati-ma sa "pun mana" pe un golan de cartier in adevaratul sens al cuvantului. Dau fundita mare.Va implor ceva sfaturi, indicatii :X

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Incearca sa atragi atentie lui prin felul de a te manifesta, de a vorbi, de a te imbraca, si mai ales daca se ivesc si alte ocazii, adica altii baieti care sa se dea la tine si pe care tu bineinteles sa ii refuzi, va fi si mai bine. Si cand va incerca sa se dea la tine intr-un final, nu ceda asa usor... lasa-l sa transpire putin. BAFTA!

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Ntz ntz... golan iti trebuie tie, fata? stai lin, ca pune el mana pe tine.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună,

Încearcă să mergi cu prietenele tale pe stradă pe acolo unde stă el să vă plimbaţi când este el pe stradă şi încearcă să te bagi în seamă cu el fii tupeistă, dar dacă el nu se va îndrăgosti de tine nu ai ce să îi faci.

Pa, pa

| Haose a răspuns:

Daca acel "golan" este manelist vrea de la tine doar sex, o sa se plictiseasca de tine. Daca acel "golan" este un rapper nu vei avea o relatie fericita deoarece rapperi nu cred in femei prea mult, pot ajunge chiar si la violenta. Ma rog... pentru ambele categorii poti face asa: sa te imbraci sexy, cat mai decoltat si scurt, sa te apuci de fumat, sa te apuci sa bei, sa nu inveti bine la scoala ( daca este in clasa cu tine ). Nu vreau sa crezi ca imi bat joc de tine, dar asa trebuie sa faci... depinde si de caracterul "golanului"

| KuRupt a răspuns:

Cata prostie poate exista in lume.Nustiu daca ai observat dar peste 80 % dintre golani, si smecheri din cartier sunt lipsiti de viata nu mai pot scapa de cartier desti isi doresc asta le-a intrat in sange nu stiu cum sa socializeze cu altcinev sau cum sa iti petreaca timpul in afara sa fumeze sa bea si sa cucereasaca niste "rupte" ca mi bine nu le pot zice. Asa ca mai bine vezi te treaba ta si nu intra in acest anturaj iti spun din experienta