| mistic_1321 a întrebat:

Heei. Am si eu o mare problema. E ziua tatalui mei si m-am gandit sa ii fac un tricu personalizat insa nu stiu ce sa scriu pe el crying Am nevoie de ajutor. Ideea care imi surade primeste fundita tongue

Răspuns Câştigător
| jana_2486 a răspuns:

"esti un tata de nota 10.nu e asa ca ma lasi sa plec cu prietenii la mare?" ceva mai funny tongue

4 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Lasa fundita. Sa vedem ce ne trece prin minte. Pai... " La multi ani celui mai scump tata din lume ii ureaza fiica sa si pui numele tau ". Numai bine si nu in ultimul rand La multi ani domnului.

| Simona a răspuns:

La multi ani, celui mai bun si intelegator tatic din lume! Te iubesc!
fundita?
batting eyelashes
:*

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

La multi an tata sau te iubesc mult tati funda daca nu te superi si sai spui la multi ani funda?

| Elial a răspuns:

Ai putea sa ii scrii o poezie frumoasa gen asta:

Tata-l meu e marinar,
Pe un vapor cat un palat,
Peste al marilor hotare,
Taie lumea-n lung si lat.

Vede tari si vede munti,
Si cand vine inapoi,
Zice sarutandu-mi fruntea,
Nicaieri nu-i ca la noi!

Are-n buzunar la piept,
Intr-un sac de piele bruna,
O bucata de pamant,
Din tarana ce-a strabuna.

Ce faci tata de ce-l porti,
Peste mari si ape reci?
Cand mi-e tare dor de voi,
Il sarut si doru-mi trece.