| Lauraaaa a întrebat:

Hei! Am o prietena destul de buna a carei zile de nastere este saptamna viitoare si nu stiu ce sa cumpar pentru ea, pentru ca nu sunt buna la ales cadouri. Nu ii plac bijuteriile si nu poarta. As vrea sa ii cumpar un parfum dragut, dar ar putea sa nu ii placa mirosul. Ceva idei, va rog?

3 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ii iei un parfum o idee buna. Poti incerca ceva racoritor. Sau ai putea sa cumperi un tricou alb si sa scrii ceva pe el. Sa faci niste mici desene. Sau o esarfa draguta suntem in sezonul rece si o esarfa ar prinde bine.
Pa, pa!

| EmanuelaNeagra a răspuns:

Deci eu cred ca poti sa i-ai o poza de a ei si pleci la un magazin unde sa fac cadouri personalizate sau pe net. Spar ca te-am ajutat, o zic ca e o idee buna