| xTeckTonik a întrebat:

am si eu o mica problema.Luna aceasta pe 27 septembrie isi serbeaza ziua de nastere o fata pe care o plac, problema este ca nu stiu ce sa ii cumpar cadou.Eu m-am gandit la un lantic/colier de argint cu un pandantiv dragut ceva, problema este ca nu stiu daca o sa ii placa si nici nu am gasit care o sa ii placa.
Asa ca am nevoie cu idei de cadouri sau cu un link la un colier ceva frumos de argint tin sa mentionez ca bugetul este intre 100 si 250 de lei.
Multumesc si astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

In primul rand trebuie sa ii iei ce iti doresti ea va aprecia gestul, poti sa ii ei lanticul sau pandantivul sigur ii va placea, dar tine minte daca te place te place si fara lantic sau pandantiv, asa doar o sa ii placa cadoul, mult succes in orice iai lua