| lavinia06 a întrebat:

Hei. Astăzi este ziua fratelui meu... împlinește 21 de ani și vreau sa ii fac o urare frumoasa. Am cautat pe net dar nu am gasit decat de alea ciudate rolling on the floor Puteți sa ma ajutați va rog? Dau funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La multi ani!

| Rodicanegrescu a răspuns:

Sa incercam Lavinia, deci:
Azi e o zi speciala- e ziua ta.Azi ai dreptul sa indraznesti orice, ai dreptul sa te simti zeu si sa calatoresti printre stele, chiar sa culegi cateva si sa dai stralucire cu ele zilelor ce vor veni.Azi ai dreptulsa te simti cel mai frumos si cel mai puternic.Azi ai dreptul sa razi fara motiv si fara sa te justifici.Azi ai dreptul sa fii fericit si sa iti umpli sufletul de frumos.Azi si nu numai azi! Azi e ziua ta si e minunata ca tine! La multi ani! Sper sa gaseti inspiratie in ce am scris draga Lavinia.Cu drag!