| Andreea_Nicoleta_1996_gG3W a întrebat:

Vreau si eu o urare lunga si frumoasa de ziua unui prieten drag! Ma puteti ajuta? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| EdyakaSmoke a răspuns:

Dragul meu amic, si uite ca a si venit ziua ta, o zi splendida cu soare stralucitor si luminos, o zi in care fericirea si iubirea iti vor bate la usa cat de curand posibil. Iti urez numai bucurii in toate realizarile tale, sa ai parte de mii de surprize placute in fiecare zi din viata ta, sa traiesti multi ani de acum inainte si sa iti vezi nepotii, stranepotii care sa-ti umple inima de entuziasm. Imi doresc sa ramanem tot atat de buni amici ca si acum, sa ne bucuram impreuna de clipele frumoase de neuitat si sa depanam cele mai frumoase amintiri in noptile cu luna plina. Un mare la multi ani plin cu stima si respect. Cu multa iubire, a ta amica pe veci.

2 răspunsuri:
| Florea_Paula_2001 a răspuns:

De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si cand coboara, ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele... iar prima stea ce-o sa rasara, sa fie steaua ta... tu sa-i surazi, ea sa-ti spuna: LA MULTI ANI din partea mea!

| Florea_Paula_2001 a răspuns:

Mesaje la aniversare 01De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si cand coboara, ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele... iar prima stea ce-o sa rasara, sa fie steaua ta... tu sa-i surazi, ea sa-ti spuna: LA MULTI ANI din partea mea!