| anonim_4396 a întrebat:

Hei..chiar am nevoie de cineva. Am nevoie de o parere, un sfat. Deci iubitul meu sta in chirie in Constanta, eu fiind la vreo 50 de km distanta. El munceste acolo si eu sunt la liceu in alt oras. dar..acum se muta in aceeasi casa cu un coleg de munca de-al lui. Parerea mea nu este una foarte buna. Ma simt oarecum data la o parte. Cand e cu el nu imi convine si ma supar. Si el incepe sa imi vorbeasca mai urat. Adica..mai nepasator. Stie ca ma deranjeaza dar continua sa faca asta. Va rog mult dati-mi o parere. Stiu ca ma iubeste mult.dar are si momente in care nu suport cum ma trateaza cand e cu baietii. Cu ei rade si imi spune ca vorbeste asa pentru ca il enervez cu tot felul de intrebari. Imi dati un sfat va rog? Sau o parere? Multumesc mult.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca era baiat cuminte, ascultator te plictiseai de el asa cum e il iubesti ca nu te plictisesti cu el, voua fetelor va plac genul asta de baieti, poate i pui o tona de intrebarii si omul nu vrea sa se faca de ras fata de prieteni lui care la greu vor vi langa el ma bucur ca isi respecta prietenii

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu iti cauti tu unul de varsta ta si el sa isi caute una matura nu un copil rasfatat ca tine?

| sofisis a răspuns:

O doamne...esti inca imatura. E normal sa aiba prieteni si sa socializeze. Va despart cativa km si din moment ce el o sa si locuiasca cu acel tip, nu e logic ca petrece timp cu el?
Tie mai exact ce anume nu iti convine? Ca are prieteni? Ai vrea sa stea 100% dupa curul tau sau cum?

Răspuns utilizator avertizat
| TrăieşteClipa a răspuns:

Esti ultima roata la caruta.

| Gunoi a răspuns:

Nu te iubeşte, bărbaţii iubesc maşinile, telefoanele şi femeile (în general nu e doar una mai privesc şi după altele).Da fie îi spui să facă ceva în privinţa comportamentului fie îl părăseşti..adică nu eşti obligată să îi suporţi lui toate mofturile sau să voreşti cu el mai puţin.
Dacă acest lucru s-a întâmplat de când s-a mutat, înseamnă că prietenul tâu e o fire uşor de influenţat, ceea ce clar nu e de bine dacă înţelegi la ceea ce fac referire.

| Miftode_Codrin_1999 a răspuns:

Da mi mesaj in privat îți spun eu mai multe