| 13NoName13 a întrebat:

Hei. Deci eu iubesc 2 baieti. Cu unul am fost 6 luni apoi ne-am despartit si eu am vrut sa uit de el asa ca am fost cu altul. Si am facut o luna cu el. In fine, baiatul cu care am stat 6 luni (o sa ii zic b1 ) ma iubeste enorm si sufera ca nu suntem impreuna si baiatul cu care sunt acum (b2) ma iubeste enorm. Eu ii iubesc pe amandoi nu stiu ce sa fac pentru ca nu stiu pe cine sa aleg. Cu b1 ma certam mereu dar ne impacam repede pentru ca ne iubeam. Si cu b2 nu ma cert deloc. Dar nu pot sa renunt la niciunul. Aseara am visat ca eram amandoi la mine pe strada si ca eu eram cu b1 eram fericita cu el ma simteam bine il iubeam nespus dar in acelasi timp eu plangeam dupa b2. Asta este un semn? Ce sa fac? Chiar nu stiu ce sa fac ii iubesc pe amandoi enorm dar simt ca nu pot sa continui asa. FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Nu il iubesti pe niciunul. Ai auzit peste tot de iubire si cand ai gasit un baiat cu care iti placea sa stai de vorba ai zis ''asta trebuie sa fie iubirea de care tot aud, ce altceva ar putea fi''. Dupa aceea ai intalnit altul, normal ca daca iti placea sa stai cu el de vorba ai zis iar ca il iubesti. I-ai iubi si pe multi altii, dar nu ii cunosti. In realitate, iubirea nu e pentru varsta ta. Iubirea amoroasa este exclusiva, pur si simplu o femeie nu poate iubi doi barbati. Buna seara.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu acceptati un menage a trois situatia este intr-adevar fara de iesire.

| T0T a răspuns:

Inseamna ca nu iubesti pe nici unul int-adevar.

| Doub a răspuns:

"Deci eu iubesc 2 baieti."- Serios? Sigur nu ne minti? "Iubesti"? Daca ii iubeai, nu iti bateai joc de ei.

| SkyPilot a răspuns:

Adevarul este ca nu il iubesti pe nici unul din ei. Alegerea evidenta este b2, te intelegi mult mai bine cu el, plus ca nu ai nimic de facut. Daca nu il scoti pe b1 din peisaj ii vei piede pe amandoi.
Daca ai 13 ani cum sugereaza IDul tau, la varsta asta relatiile tin cateva luni.

| NoName0x0 a răspuns:

Ceea ce simti tu nu poate fi iubire, mai degraba ii placi. Renunta la amandoi si fa o pauza ca sa.ti aduni gandurile!

| az123 a răspuns:

Salut
mai corect spus tu simpatizezi pe doi baieti, iubirea e cu totul altceva.
http://www.jw.org/......intalniri/

| iulika009 a răspuns:

Incearca sa alegi unul din ei. Pune-i la incercare, daca nu te poti decide desparte-te de amindoi.