| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Hei`.
Deci... sa va povestesc laughing. Ieri mergeam pe stada si deodata paralele cu mine s-a oprit o masina. Am continuat sa merg, lasand masina in urma [ nu am bagat de seama cine era in eahee hee ]. Apoi, am auzit o voce care ma stiga, astfel incat sa aud, nu gluma laughing. Si, spre nesatisfactia mea, era fostul meu prieten, de care pana acum uitasem cat de cat de el. Woaww! Abia scapasem si eu de " el " happy! In fine, nu ma mai intereseaza, caci oricum nu-i mai pasa de mine, asta aratandu-mi-o prin ignoranta, cu ceva timp inainte de asta. Dar, in orice caz, nu inteleg de ce m-a stigat, tinand cont ca eu eram cu mult inaintea masini de unde a coborat. Nu pot intelege de ce m-a stigat. Bine, eu normal, i-am zic " Salut " si el a raspuns cu un " Buna " cam incet straight face. Oricum, ce intentie avea sa ma stige? De ce nu si-a vazut de drum? straight face [ eu nu l-am observat pana nu m-a strigat. ]
Aveti vreo idee? Eu nu! laughing
Mersi love struck. :*

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Valeiiii, schimba ceaiul!

| mona a răspuns:

Poate a vrut sa se dea mare si sa vezi masina in care era acum depinde si cu cine era in masina

| Luvly a răspuns:

Hey!
Poate se gandea la o simpla atentie ca fiind prieteni.Nu neaparat ceva anume. sau ca il intereseaza mai mult decat ati fi prieteni.
Stai si vezi cum decurg lucrurile. Cine stie... poate i-a venit mintea la cap si te placebatting eyelashes.
Timpul le rezolva pe toate! happy
Mult succes
Pa, pa.

| bogdan15 a răspuns:

Is de acord cu ram laughing