| GabrieL69 a întrebat:

Hei, prietena mea are ziua de nastere peste 4 zile, si nu prea stiu ce cadou sa ii fac, m-am gandit la o ciocolata si un ursulet mare si pufos happy
Daca ai idei te rog sa ma ajuti
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Pai eu de ziua prietenei mele i-am facut cadou o rama mare compusa din mai multe rame unde am pus poze cu noi 2, in mijloc scria "Friends", deci ideea mi s-a parut geniala. I-a plaut si ei la nebunie. happy Eu i-am mai scris cateva cuvinte pe o vedere draguta, care au impresionat-o. Inca ceva dragut ar fi o cutie de ciocolata pe care sa scrie "Cand esti trista, mananca cate una si gandeste-te la mine", chiar e ceva dragut. Ceva mai finut ar fi si un parfum elegant cu un miros special sau ceva cat mai original. Un ursulet e la fel o idee super draguta. Eu mereu prefer lucruri cat mai originale si creative si chiar am noroc ca imi vin idei repede. happy Sper ca te-am putut ajuta. Multa bafta si distractie placuta!

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Un ursulet mare si pufos ar incanta-o!

| Idkidk a răspuns:

Un buchet mare de flori... Sau un parfum scump.winking Sau un telefon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce clişeic.

Ai putea să-i iei ceva ce îi place sau ceva inspirat din conversaţiile cu ea.

| smart01 a răspuns:

Nu stiu ce varsta are prietena ta ca sa o mai incante un ursulet pufos...Incearca sa oferi un cadou mai personal, nu trebuie sa fie neaparat ceva scump. Gen un DVD cu primul film pe care l-ati vazut impreuna, o scoti in oras la restaurantul ei preferat, un album foto cu fotografiile cu voi doi, un tricou personalizat cu un mesaj sau cu o imagine anume, ca de exemplu de aici http://www.conserve.ro/tricouri-personalizate.htm/ Si neaparat flori, niciodata nu dai gres cu ele :)

| Blossom03 a răspuns:

Poți să-i îi iei un parfum (Guess Dare), îl găsești pe elefant.ro sau în magazine gen Douglas, Kendra, Sephora, etc.Sau poți face o ramă cu o poză care vă place amândurora+ciocolată și un trandafir(depinde de buget).