| beneamin a întrebat:

Salut, nu de mult m-am imprietenit cu o fata cu care am iesit acu 2 zile, urmatoarea intamplator sau nu urmatoarea "intalnire" este chiar de ziua ei cand m-am gandit sa mergem la o cafea, desi nu o stiu de mult ce cadou as putea sa-i fac m-am gandit la o cutie de ciocolata si un trandafir rosu?
Astept alte propuneri!
P.S. Nu prea am idei de cadouri happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nici nu este nevoie de mai mult acum la inceput. Intentia si gestul sunt fapele care conteaza cu adevarat. Astfel trebuie perceput si nimic mai mult. Succes.

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

E perfect!
Bafta! big grin

| beneamin explică:

Va multumesc imi pare rau ca pot da doar o singura funda happy

| Pufoshul1 a răspuns:

Poti sa ii iei si o bijuterie cum ar fi niste cercei sau o bratarica(nu foarte scumpe). Totusi merge si cutia cu ciocolata si trandafirul. Cum a spus si corbulalbrosu, intentia conteaza. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes!

| PisicutaMal a răspuns:

Poti sa ii iei un colier nu prea scump sau un bunchet de flori ori o bratara draguta. Orice ai alege trebuie sa pui neaparat o cutie de ciocolata.
De obicei fetele apreciaza mult gestul.