| LittleRose a întrebat:

Acum ceva timp i-am spus unui baiat ca imi place de el.Mi-a explicat frumos ca este intr-o relatie si mi-a spus ca ii pare rau.De atunci evita sa ma priveasca, sa imi vorbeasca si parca se simte incomod in compania mea.Este cu o fata, dar spune ca este indragostit de alta. Fata de care spune ca este indragostit nu sunt sigura ca ii impartaseste in totalitate sentimentele, insa prietena lui pare foarte indragostita de el.Ce credeti ca gandeste in legatura cu mine?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Poate se simte prost ac te-a refuzat si crede ca te-a ranit.

| Updew a răspuns:

Hei, uita-l happy De ce ti-ai dori un tip care are prietena dar este indragostit de alta? Ti se pare ca este serios, pentru ca mie nu. Oricum este de apreciat ca ti-a spus adevarul si ca nu te-a facut cea de-a 3-a femeie in viata lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se simte aiurea ca tie ti-a spus nu si totusi este cu o fata pe care nu o iubeste in totalitate.

| Adryanna2000 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie un caz asemanator si chiar si acum regret ca am fost sincera.Ce sa-ti zic acum de fiecare data cand trec pe langa el se intoarcea cu spatele.Initial nici nu vroiam sa afle dar i-au spus prietenele mele tampite, da` tampite rau de tot.Asa va fi o perioada apoi va uita totul incet -incet.Incearca sa te comporti ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

| uRage a răspuns:

El crede ca cind este alaturi de tine el te face sa suferi

| sspyddy a răspuns:

Se simte prost mai ales daca erai foarte buna prietena cu el. el te evita pentru ca nu vrea sa te faca sa te simti prost si sa nu iti dea sperante incearca sa treci su tu pe langa el fara sa il privesti si zambeste arata-i ca ai trecut mai departe. tot ce e posibil poate face asa si ca sa se asigure ca daca ramane singur si nu se alege nici cu una nici cu alta sa vina la tine stie ca indiferenta doare si te atrage si mai mult big grin
acum nimeni nu iti poate spune exact ce gandeste el. dara parerea mea e sa treci mai departe si sa nu iti faci sperante