| Dreamer12345 a întrebat:

Hei TPU, azi-noapte am visat ca a murit bunica mea, cu toate ca ea e in viata inca, ce inseamna asta? Ma frustreaza visul asta. :-s. Va rog tratati cu seriozitate. :*

Răspuns Câştigător
| Valleria a răspuns:

E bina sa visezi ca moare cineva. Asta inseamna ca trebuia sa i se intimple ceva rau dar nu o sa se mai intimple

7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De obicei visele arata contrariul realitatii...

| Mihaela1964 a răspuns:

Se spune ca i-a murit moarte.E bine, nu-i nimic rau in asta.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut. Nu există nicio dovadă că visurile ar avea vreo semnificaţie pentru noi. Mulţi specialişti sunt de părere că ele i-au naştere din informaţiile stocate în subconştientul nostru. De aceea, conţinutul visurilor nu ar trebui nici să ne bucure, nici să ne întristeze.
Cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai vazut pe TPU intrebari de genul asta. S-ar fi putut sa fie doar un vis ori sa fi avut o viziune. Intr-andevar as fi fost si eu frustrat daca as fi visat ca mi-a murit bunica. Bunica ta cati ani are? Sa-i spui visul tau ca sa se pregateasca ca poate Doamne fereste in cateva zile se va intampla asa ceva.
Da-mi mai multe informatii despre vis, tinem legatura!

| Salluty a răspuns:

Saracii de voi. Visele nu inseamna nimic si nu au nicio o legatura cu viitorul. Visele sunt lucrurile la care te candesti noaptea.
Visele nu au nici o legatura cu realitatea. Nu te ingrijora.

| NoBodyByMe a răspuns:

Dap,i.a murit moartea, ar trebui sa te bucuri happy

| Paradooox a răspuns:

Din cate stiu daca visezi ca mori sau ca moare cineva inseamna ca ii moare moartea, ceea ce e bine.nu ai de ce sa iti faci griji