| LaFleurBelle a întrebat:

Hei happy Azi-noapte am visat ca ma sarutam cu baiatul pe care il plac, dar in viata reala doar ne salutam big grin. Ce inseamna visul?laughing

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu cred in vise.
Te-ai gandit mult la el, il placi si mai mult ca sigur vrei sa te saruti cu el.
Si asta s-ar putea intampla, dar doar daca vorbesti cu el, iesi cu el in oras.
Spune-i ca il placi, n-ai nimic de pierdut! Daca astepti ca el sa faca primul pas nu ajungi nicaieri, vei suferi mult dupa.
Succes!

21 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Hei:). Este un site cu semnificatia viselor. http://www.semnificatia-viselor.ro/
Aici conteaza si daca el te-a sarutat sau daca tu l-ai sarutat. Pentru ca daca el te-a sarutat inseamna ca iti este dor de cineva apropiat si vei revedea cat de curand persoana respectiva. Iar daca tu le-ai sarutat se va abate un mare necaz asupra ta. Acum nu stiu daca e adevarat dar asta e explicatia :)).

| Amelya02 a răspuns:

Nu înseamnă nimic special.

| Love3 a răspuns:

Inseamna ca esti gravida cu el i luna a 4-a. In curand o sa inceapa sa ti se vada burta, o sa simti ameteli. Adevarul e ca uneori pot sa fie si tripleti. Bafta!

| DeathIncarnate a răspuns:

Ce *** poate sa insemne?! copii cretini

| Mozambic19 a răspuns:

Visul reprezinta dorinta ta de a vrea sa te saruti cu elbig grin

| Giulia97Anna a răspuns:

Stiu ca-ti raspund abia dupa 2 ani, dar vreau sa stiu daca ai fost pana acum cu acel baiat.Stiu de la cumnata mea ca daca visezi un baiat se intampla doua lucruri.Ori nu o sa fiti niciodata impreuna, sau o sa fiti impreuna dar foarte putin timp.

| GeosBIOS a răspuns:

Inseamna ca de acum intr-o saptamana cursul valutar mondial va inregistra fluctuatii foarte mari. Economia lumii se va prabusi, iar umanitatea va intra intr-o era a suferintei, foametei si a haosului. Vor veni razboaie dupa razboaie, iar teroarea va fi ca la ea acasa in timp ce viata unui om nu va mai valora nici cat o ceapa degerata.

Sunt ferm convins ca asta inseamna. Altceva nu are cum sa fie.

| LaFleurBelle explică (pentru GeosBIOS):

Te cred smug Serios, esti foarte realist laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca la asta te gandesti, ca asta iti doresti si subconstientul tau a retinut acest aspect. Noaptea in somn, constientul intra in repaus in vreme ce subconstientul iti creaza o alta lume, in vis folosind ca ingrediente toate informatiile stocate in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o se ti se intample si in real cel putin mie toate isele mi sau intamplat aproape mai ales din ultima vreme si in real doar cele care par mai realistelaughing mai devreme sau mai tarziu eu am visat cu un coleg k ma pup..si mai tarziu acum la sf de 8a am fost k el nu pentru mult timp dar sa int

| LostInBubble a răspuns:

Ca dormi bine.

| Skeez a răspuns:

Omg. ce poate insemna?
ca o sa inveti sa dansezi in maini nu cred laughing

logic ca acum daca iti place de el o sa il visezi in diferite ipostaze deci, cu alte cuvinte, inseamna ca esti moarta dupa elhee hee
sari pe el ce mai astepti laughing

Succes tongue

| Crash0 a răspuns:

Inseamna ca iti doresti mult asta.

| Zacram a răspuns:

Nimic... nu toate visele inseamna cate cevastraight face

| julius a răspuns:

Se zice ca vei avea parte de o noua iubire, dar are si alte semnificatii : http://www.semnificatia-vise.ro/Sarut.html‎

| Elly2497 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti mult la el astfel incat ai ajuns sa.l visezi datorita subconstientului thinking fundita? love struck

| piesica a răspuns:

In general, daca visezi ca te saruti cu cineva inseamna ca simti nevoia de afectiune.Pe de alta parte, aici e si subconstientul. Oricum, visul in sine nu inseamna nimic, poate doar ca il placi. Si daca zici ca in viata reala doar va salutati nu stiu cat de curand o sa se intample sarutul.

| Bazyks a răspuns:

Poate insemna doua lucruri dupa parerea mea:1.Il placi chiar foarte mult pe acel baiat si vrei sa te sarute(am avut si eu un vus cu o fata :d) 2.sar putea intr-un viitor mai apropiat sau departat sa se intample. funda

| qwerty13 a răspuns:

Visele sunt reflectia temerilor sau dorintelor noastre, deci inseamna ca asta iti doresti!