| viky98 a întrebat:

Duminica aceasta este ziua varului meu(12 ani)si nu am idee ce pot sa ii cumpar.Imi puteti recomanda ceva nu foarte scump? Si sa nu uit:ii place fotbalul.

3 răspunsuri:
| Alina_1439 a răspuns:

Hei viky! I-ai putea lua, de asemenea, un echipament bun de fotbal [nu am idee cat costa dar probabil nu foarte mult], un CD/DVD ceva cu vreun campionat in caz ca nu are, si in rest nu prea imi mai vin idei, au mai spus si altii.si nu-mi vin idei nici de un cadou nelegat de fotbal, sorry.
Sper ca te-am ajutat. happy

| Katakimiku a răspuns:

Un joc pentru calculator fifa.o minge un stilou ( ca sa ii aduci aminte de scoala) sau un tricou de la guess who daca e rapper... ap daca ii place fotbalul i'ai un tricou cu jucatorul lui favorit. Funda? :-D

| paula_8561 a răspuns:

HEy viky, daca nu vrei ceva foarte scump ...eu spun ca ar trebui sa ii cumperi o minge de fotbal,...happy; funda?