| mikki a întrebat:

As dori sa-mi iau un telefon nou dar nu am nici o idee despre ce sa-mi cumpar.Imi puteti da niste idei?

12 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Depinde de buget si marca preferata. Arunca o privire pe oferta noastra de telefoane mobile http://www.sigmanet.ro/Telefoane/Telefoane_Mobile/

| Leea1234 a răspuns:

Nokia 5800

| Elena1234456 a răspuns:

Telefonul meu este nokia 6555 este foarte frumos si i-am bagat si card, am foarte multe pe el. Uita-te pe site-ul nokia si zine si noua ce telefon ti-ai luat.

| adeana a răspuns:

Depinde de bugetul pe care il ai, daca vrei la liber sau cu abonament. Ce functii vrei sa aiba? Il folosesti si ca sa asculti muzica, sa scrii mesaje, sa faci poze?
Ce ai mai folosit pana acum? In functie de cat de mult ti-a placut meniul vreunui telefon, poti cauta aceeasi marca, alt model.
Eu am Sony Ericsson de cativa ani, si-mi place mult. Acum folosesc W910i happy

| ing. a răspuns:

Buna.:-*. Depinde cati bani vrei sa dai, sau cum vrei sa il iei, la liber sau abonament.
Eu sunt la Vodafone de ani de zile, si tot de ani de zile folosesc telefoanele Nokia.
Acum am Nokia5310 Xpress Music si sunt foarte multumita de el, avand in vedere faptul ca il am de 2 ani.:D.

Iti recomand siteul www.nokia.ro. Poate te orientezi la vreun telefon.
Daca vrei telefoane mai"smechere", incearca iphone`ul sau lg cookie.:)
Te pup dulce:-*

| ing. a răspuns:

Www.nokia.ro scuze:D

Răspuns utilizator avertizat
| SpikE a răspuns:

Daca ai buzunarul larg iti poti lua un nokia N 97, HTC daca nu ia-ti un 3310 laughing

| DeeDee_1261 a răspuns:

Depinde in ce banii vrei sa te incadrezii. Daca preferi ceva scump poti sa ati ei un iphone... Daca vrei unul care si sa dureze ati pot recomanda nokia n70 e ff bun eu am de 2 ani si crede-ma l-am scapat pe jos de mai mult de 200 de ori si e in stare ff buna.winking

| nmn a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda un telefon lg cookie
:p e pe touch smug si cam o are de 3.7 megapixeli, e disponibil si pe roz =p~, memoria nu stiu de cat o are, dar are loc pentru card de 8 giga maxim.

eu consider aces telefon destul de bun :]
il gasesti la orange shop cu vreo 1000 lei [e ierfin love struck pentru un tel cu touch] happy

sper ca ti-am fost de ajutor
:* by si_ilvix

| dean a răspuns:

Nokia N73, mi se pare bun ca mi-a picat de multe ori pe ciment si nu avea nimic, si este bun si pentru ca muzica se aude destul de tare, bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu tias recomanda nokia 7610 supernova...eu am si ma tine bateria 3 zile.il am de 7 luni...si asck muzica aprox 3-4 ore pe zi...plus vb la tel...are tot ce iti trebuie camera 3, 2 mb...incearca si ai sa vezi...mula bafta:*