| ShadowStar a întrebat:

Peste cateva zile este aniversarea parintilor mei si le-am facut si o prezentare Power Point cu poze de la nunta lor, dar si cateva cu mine si fratele meu de cand eram mici.
Ce muzica imi sugereati sa pun pe fundalul prezentarii?

4 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Parazitii-de ziua ta sau
Danez feat Cheloo - Cantec de dragoste

| Mary012 a răspuns:

Mie mi se pare cea mai potrivita asta : Bryan Adams - (Everything I Do) I Do It For You

| CryLulu a răspuns:

Ai putea pune melodia lor preferata, iar daca nu au asa ceva atunci o melodie vesala si energica daca nu doriti sa planga, iar daca nu ceva lent ce va da un efect extraodinar. Oricum cu siguranta orice ai alege va iesi grozav si se vor bucura de gestul facut, succes.