| SkyscraperAM a întrebat:

Heii! happy
Care sunt cele mai evidente gesturi/semne pe care un baiat le face cand place o fata?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Pai se holbeaza la tine non-stop, te complimenteaza, rade mereu chiar daca nu ai spus sau a spus o gluma, unii transpir, altii bat din picior, eu unul zambesc non-stop cand vorbesc cu o fata care imi place si o privesc adanc in ochi. Nu e greu sa-ti dai seama cand un baiat este indragostit, majoritatea isi pierd capul si fac orice sa-ti atraga atenti.
P.S. Baietii sunt mai evidenti ca fetele cand sunt indragostiti.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de băiat.
Dar cel mai des...îți acordă mai multă atenție, are tendința de a te apăra, de a-ți face complimente, de a petrece mai mult timp în compania ta și a-ți face pe plac...

| gabygaby99 a răspuns (pentru NOname):

Dar cand se uita la tine in timpul orei si te ignora si mai vb din cand in cand cu tine?

| NOname a răspuns (pentru gabygaby99):

Depinde de băiat...
Încă nu ți-ai dat seama singură, dacă se poartă așa pentru că te place sau din contră sau îi ești indiferentă? Încearcă să observi cum se poartă și cu celelalte.

| o0DarKneSs0o a răspuns:

Pai pe mess de ex : Heii ^^. [asa fac eu xD :]] blushing ], Buna :*, Ce faci frumoaso smug, hmm thinking si sunt multe imi poti da Funda pentru ca nu am niciuna x[

| Aleen a răspuns:

Salut! Depinde de caracterul fiecaruia. De obicei incearca sa zambeasca atunci cand o vede, incearca sa se apropie cat mai mult de persoana, sa o atinga, sa o invite la diferite activitati impreuna(parc, suc, film etc). De asemenea, o priveste mult in ochi, in adancul sufletului, incearca sa nu contrazica sau sa se certe, ar face orice ca ea sa-i zambeasca.