| tueusirestullumii a întrebat:

Heii TPU.
Azii am nevoie de sfaturile voastre mai mult ca niciodata.
Sa va povestetsc,
M-am in`dragostit de un baiat.
Si pana la urma am fost impreuna.A fost tptul foarte frumos nu exista secunda fara sa nu pronunt numele lui si sa nu ma gandesc la el. Iar acum ne-am despartit.(Nu stiu motivul) dar vreau din tot sufletul sa ma impac cu el? Ce sa fac?
Va inplorr. dati un sfat ceva ce sa fac? As face orice pentru el.Pur si simplu il ador si acum nu stiu ce sa fac.De fie care data, cand il vad simt un fior in stomac..Azi l-am vazut am simtit acel fior si dupa am inceput sa tremur toata,,
Problema e ca el sta in alt oras...
Dar pentru mine nu conteaza.
Multumescc
FUNDAA LA CEL MAI BUN SFAT.

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă nu ştii motivul pentru care v-aţi despărţit, înseamnă că din vina lui, nu?
Nu are rost să mai insişti, dacă nu vezi acelaşi interes din partea lui!
Încearcă să fii mai indiferentă şi să treci peste!
Baftă!

| Musique a răspuns:

Discută cu el despre motivul despărțirii.
Încearcă să nu fi prea insistentă pentru că atunci chiar nu va mai merge.
Îți doresc multă baftă!

| Dariusuu a răspuns:

Cum nu şti de ce vaţi despărţit?

E ciudat, încearcă să vorbeşti cu el şi spune-i că ai nevoie de el în viaţa ta.

O seară liniştită îţi doresc.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

"Iar acum ne-am despartit.(Nu stiu motivul)" "Problema e ca el sta in alt oras... /Dar pentru mine nu conteaza." = Aici e problema, pentru respectivul conteaza faptul ca sta in alt oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat timp ati fost impreuna ati facut dragoste/sex?

| tueusirestullumii explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu am facut...

| anonim_4396 a răspuns (pentru tueusirestullumii):

Nu scrii nici cat timp ati fost impreuna si nici de cat timp v-ati cunoscut, daca omul a vazut ca nu poate sa-si puna planul in functiune a renuntat

| tueusirestullumii explică:

Scuzati`mi greselile gramaticale...