| AndaAlina a întrebat:

Heii tpu...Este in baiat pe clasa a6-a pe care il plac. Eu sunt pe a5-a. Intotdeauna cand il vad fug fiindca i-am spus ca il plac si nu stiu CE same fac same vorbesc cu el... Ajutor!

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Prefa-te ca n-ai inteles ceva la mate sau ca esti in catarea unei carti.Intereseaza-te ce pasiuni are respectivul baiat.

| sabin89 a răspuns:

"same fac same vorbesc" - în ce limbă ți-ai propus să vorbețti cu el, în caz că va vrea să stea de vorbă? că românește nu prea știi.

| Doub a răspuns:

Fugiiii, fugiiiii de el.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Ce sa faci? Iti spun eu ce sa faci: sa mai inveti limba romana si sa stii sa scrii corect, sa mai cresti mult si bine si apoi sa iti stea capul la baieti. Doamne si fereste. Pe clasa a 5-a iti trebuie gagic, pune mana pe carte.

| HikariAi a răspuns:

Oh God! Mai cresti si tu... Si daca ai fi cu el, ce ai sa faci? Pff, nici nu vreau sa ma gandesc, e aiurea.