| iuliaentzia a întrebat:

Heii! Plac mult un baiat... si as vrea sa vorbesc cu el (pe facebook). Dar ma blochez si nu stiu ce sa-i mai zic dupa,, Buna, ce faci? " El e clasa a 11-a big grin Ma puteti ajuta?
Funda big hug

Răspuns Câştigător
| CBogdannnnn a răspuns:

Spune-i lucruri amuzante happy (Nu ma refer la meme-uri sau alte glume de pe facebook)
Spre exemplu:Intamplari din viata ta sau ceva de genul!
Succes!

2 răspunsuri:
| Sashavalentine a răspuns:

Poti sa ii zici "Ai vrea sa ne cunoastem?" si vedeti daca aveti lucruri in comun.

| DekaroN a răspuns:

Daca tu il placi cu adevarat... iar daca el te place pe tine...totul ar trebui sa vina de la sine