| Akikaidofan24 a întrebat:

Hello din nou! Inca o problema fara rezolvare. Urmeza ziua mea iar eu imi doresc foarte tare o anume carte care costa153 lei! Parintii nu vor sadea atatia bani pe o carte si mai este o problema, e pe engleza! Dar eu stiu engleza suficientincat sa pot citi cartea. Si mai este o problema! Exista un singur exemplar si oamenii de acolo mi-au zis ca il vor scoate din stoc rpede si eu ma gandeam ca poate mi-l cumpara mai repede dar nu-l primesc decat de ziu mea! Ajutor

3 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
E adevarat ca e cam scumpa, cerere drept cadou la familie si prieteni bani pentru contributie, iar daca nu poti face rost la timp eu zic ca o poti citi pe interent (poate chiar pe romana).
Sper ca te-am ajutat, baftawinking.

| Cristinutzzzza a răspuns:

Pai cerele la bunici! sau la prietene aproapiate si le dai bani de ziua ta big grine sg rezolvare insa daca nu sti engleza asa bine incat sa citesti cartea si sa o intelegi nu stiu dc o vreithinking funda?

| デイダラくん a răspuns:

Incearca sa contribui cu economii de a le tale(daca ai) daca nu poti apela la bunici /matusi/unchi etc. exista o cale. Daca chiar iti doresti acel lucru nu renunta.inca ceva.cauta pe net cartea.de pe net e mai ieftin in general.fiecare leu conteaza!winking