| Ignat_Gabriela_1966 a întrebat:

Daca doresc sa public o carte intr-un singur exemplar, cat ma va costa totul?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca o vrei intr-un singur exemplat mai bine o scoti la imprimanta....scuze daca raspunsul nu te ajuta.

| niponX a răspuns:

Dragă Gabriela,

Felicitări pentru carte, dacă ai scris-o.
Nu costa foarte mult. Rămâne doar să te duci la o tipografie, să discuți cu ei și îți vor face diverse oferte. Dacănu e foarte groasă, te ajunge până în 10 lei.
Dacă este o carte bună, te vor invita să o publici în librăriile lor și, astfel, vei primi destul de mult de pe urma ei.
Nu știu exact care tipografie e mai convenabilă, dar dacă nu dorești să intrii pe piața papetăriei, caută o tipografie de pe plan local, deoarece e mai ieftin.
Mult, mult succes!:*

Cu drag,
niponX