| zSchizophrenic a întrebat:

Hello.Imediat se apropie ziua prietenului meu, si nu stiu ce i`as putea face cadou. Vreau ceva mai special. Un ursulet personalizat cu poza noastra sau?[Tin sa zic ca avem un an impreuna]Dati`mi ceva site`uri cu ursuleti sau ce credeti voi ca e frumos, orice sfat e bun : D. Fundita+Vot.

Răspuns Câştigător
| Piticutsss a răspuns:

Poi, ai putea sa ii faci o inimioara personalizata sau un ursulet [cum spui tu] sau o rama personalizata happy cu voi doi. Sau un caiet in care sa scrii tu toate amintirile frumoase cu voi doi in tot acest an, amintiri placute sau neplacute [daca vrei], cum o sa vezi un viitor alaturi de el... etc. Sau fa'i 100 de inimioare cu "te iubesc" scris in mai multe limbi, le pui intr'o cutiutsa happy. O sampanie sa sarbatoriti. Du'te la magazine de personalizare si o sa iti spuna ei ce poti face. :* [in legatura cu ursuletsul, inimioara] te descurci tu :* Succes, mult inainte.

3 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Da faza cu ursuletul e chiar o idee foarte buna sau ai putea o pernuta cu poza voastra sau o fantana electrica cu lumini si care canta eu asta i-as face cadou

| ilika a răspuns:

Pai...poti sa ii faci cadou o bratara facuta din noduri( poti sa inveti cum sa faci pe youtube) in culorile lui preferate. Sau alta idee este sa ii dai autograful vedetei sale preferate. Poti sa ii trimiti vedetei un plic cu o foaie alba, rugando sa iti dea autograful. la asa o rugaminte ar fi greu sa refuze! succes!

| Dedutza_8629 a răspuns:

Hello! Ma bucur ca te gandesti la el... poti sa-i dai un tricou pe care scrie numele lui (sau al tau)... poti sa-i da-i un rsulet sau o inimioara care face,, i love you'' (in orice limba)ii poti da o scrisoare frumoasa sau il poti inventa undeva dupa care sa dai o petrecere pentru el big grin