| Nita_Ramona_1982 a întrebat:

Hello,

Mamicilor & viitoarelor mamici, va rog sa ma ajutati cu cateva raspunsuri:
1. Care sunt primele 3 spitale private cu maternitati pe care le-ati alege pentru nastere?
2. Ce maternitate are cei mai de incredere doctori?
3. care e cea mai accesibila maternitate privata din Bucuresti?

1 răspuns:
| Măduuțaa a răspuns:

Buna! Iti recomand Maternitatea Regina Maria.Este cea mai buna la care am mers.Altele nu prea stiu dar iti spun din propia experienta ca este foarte buna, are doctori care stiu ce fac si este accesibila oricand!