| IcIlIBmAb a întrebat:

Hello TPU! Ce idei de cadouri imi dati?
Am o prietena care sta in Bacau, si saptamana viitoare e ziua ei de nastere. Vreau sa ii fac un cadou dar sa nu stie de la cine l-a primit. mentionez ca sunt din Timisoara...
Ce idei de cadouri imi dati?
Oare pot sa trimit buchet de flori?
Astept parerile voastre happy

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poti suna la o florarie din Bacau care livreaza flori, platesti online sau cum iti spun cei de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragut din partea ta. Cred ca doar faptul ca te ganeesti la ea o va face fericita si dupa parerea mea, acesta e cel mai frumos cadou. Sa stii ca ideea cu florile nu e deloc rea, mai ales daca o sa fie niste trandafiri rosii sau albi.

Ciocolata e un cadou prea comun si poate tine la silueta, ca oricare fata de altfel si nu ai vrea sa o tentezi laughing

Nu stiu care e relatia dintre voi sau daca va cunoasteti de mult timp, pentru ca un colaj cu fotografiile voastre, o pernita sau un tricou personalizat ar fi foarte dragut. Daca nu, poti incerca o bratarica sau un pandativ care sa il aiba mereu alaturi. Si aici depinde de pasiunile ei, pentru ca gasesti o gramada de pandative frumoase sau chestii de genul la melo melo.

Spor la cautat cadoul perfect!

| manuel72 a răspuns:

E o idee de toata jena! De ce sa nu stie cine de la cine l-a primit? Te-ai gandit ca poate nivelezi strada altuia? Sa ipotizam cazul ca prietena asta a ta place pe cineva care-i este prin preajma si cum cadoul tau ii ajunge fara a avea un expeditor, isi va imagina ca vine din patea lui...Te multumeste pe deplin ideea ta?

| Dxpro a răspuns:

Personal eu procedez altfel. Facem schimb de "locuri". Daca ar fi ziua mea, nu m-ar impresiona extraordinar un buchet de flori (ok, sunt baiat si oricum nu ma da pe spate, la fete are alt impact), dar cred ca mi-ar pune zambetul pe buze un tricou personalizat sau ceva de genul... Zic si eu... o sugestie, un tricou cu un mesaj amuzant sau o imagine amuzanta.