| anonim_4396 a întrebat:

Oare ce cadou sa-i fac prietenului meu de ziua lui? Astept parerile voastre...

4 răspunsuri:
| dezireh a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place cel mai mult, daca face sport, i-ai o minge originala, daca asculta f mult muzica, i-ai un cd cu muzica preferata, sau daca e mai stilat. i-ai un parfum scump, sau un ceas. sau daca nu ai bani poti sa-i faci cadou un lantisor sau o bratara, pe care sa fie initialele voastre sau plus si simplu, o inumioara cu magnet, pe care sunt scrise niste chestii.sau vezi tuwinking funda?happy

| dezireh a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place cel mai mult, daca face sport, i-ai o minge originala, daca asculta f mult muzica, i-ai un cd cu muzica preferata, sau daca e mai stilat. i-ai un parfum scump, sau un ceas. sau daca nu ai bani poti sa-i faci cadou un lantisor sau o bratara, pe care sa fie initialele voastre sau plus si simplu, o inumioara cu magnet, pe care sunt scrise niste chestii.sau vezi tu. funda?happy

| Ixiii a răspuns:

Buna♥
Pai:
-> un tricou
->un parfum
-> un maimutoi pe care sa scrie `te iubesc`
->un set [gel de par, spray, deudorant]
-> un ceas
-> o bratara
-> o sapca.smug dcaa poartathinking
Si ce mi se pare mie cel mai potrivit un tricou sau o cana sau o inimioara cu o poza cu voi doi.winking Sunt in mall`uri magazine de personalizaresmug acolo gasestiwinking

Siii `La multi ani` pentru. el.
Bafta, sper sa ii placa cadoul!

| VeVe_6606 a răspuns:

Eu zic sa-i iei o cravata personalizata, cu anumite desene pe ea:*.
bafta