| AngieSutru a întrebat:

Hello TPU! Stiu ca genul de intrebari poate nu se mai pun pe aici dar chiar nu stiu ce sa mai fac sincer laughing Deci este un baiat in liceu mai mic decat mine cu un an si imi place de el. Am vorbit cu el pe Facebook dar faza este ca de fiecare data l-am bagat numai eu in seama, iar saptamana trecuta la liceu mi-a spus un "Buna". Si acum chiar nu stiu ce ar mai trebui sa fac sa ii spun? Majoritatea prietenilor mei spun sa il bag in seama iar majoritatea spun sa il las pe el sa ma bage in seama dar eu sincer ma gandesc ca e timid laughing) Dar sper sa ma ajutati cu niste sfaturi. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Este un miraj, nu te lasa pacalita! Daca nu are intentii serioase nu merita ca in viitor sa suferi degeaba! Parerea mea...
Eu iti zic sa-l dai uitarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-l in seama pana intr-un moment in care ajungeti sa vorbiti mai des si atunci il lasi sa inceapa primul conversatia.Atunci vei afla daca tine la tine sau nu.