| anonim_4396 a întrebat:

Help me! cryingcrying

Astazi cand am venit de la scoala, l-am vazut pe baiatul de care imi place :X. Dar cand m-a vazut, s-a rusinat si a fugit in curte crying. Mi s-a parut un lucru copilaros din partea lui. Recunosc, si eu sunt timida dar el...nici nu mai spun. Se uita la mine pe ``furis`` iar cand ma uit si eu la el imi zambeste happy
Nu stiu ce sa mai cred. Ma place?

P. S: SI eu am procedat la fel cu alt baiat de care imi placea. Cand l-am vazut ca se apropie, am fugit in curte laughing.

Deci, ma place sau nu?batting eyelashes

Dau Fundita + Voturi! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, te place big grin

Daca e asa de timid cum zici, iti dai seama ca nu o sa faca primul pas, decat poate peste mult timp.mai lasa'l putin si parerea mea e sa il intrebi sau sa bati un apropo daca te place sau ce parere are de tine. O sa-ti dai seama. Vezi sa nu pari disperata sau moarta dupa el ca nu e bine. o sa scurtati durata relatiei daca faci asahappy nu zic sa pari indiferenta, dar nici moarta dupa el. Vezi tu happy

Deci. ia'ti inima in dinti, du'te si intreaba'l daca t place.
Cine stie poate veti sfarsi impreuna happy laughing

Bafta! Pupici; x

17 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Voi nu cumva sunteti frati? rolling on the floor

| rosto a răspuns:

Pai de cati iti place tie? laughing

| Duhovnicul a răspuns:

Buey deci eu nu pricep un lucru :
de ce o fata care fuge de un baiat sau e neinteresata de el si il ignora pe acesta, e catalogata ca fiind o super-femeie independenta, stapana pe propria ei viata, capabila sa isi ia singura deciziile bla bla bla ( adica smechera )
si cand un baiat bate in retragere e fraier, timid, pampalau, tolomac, bleg etc.
ma lamureste cineva?

| andrei a răspuns:

Si tu te crezi un om serios?laughing))

| ChibiRose a răspuns:

Te place dar este prea rusinat sa-ti spunahappy. Dooollllceeeee!

| Mjdolhfi a răspuns:

Vorbeste cu el.Asa o sa te convingi.Chiar daca noi iti spunem ca da, nu inseamna ca asta poate fi si adevarul. El o sa-ti spuna exact ce simte.Bafta!

| Alexandra. a răspuns:

Pai ma gandesc ca da.Cred ca nu cunosti baietii foarte bine, ca altfel iti dadeai seama ca sunt ironici, nesimtiti, sau nu baga in seama fetele daca nu vor acel,, ceva'. Eu cred ca te place.Asa fac toti baietii, sunt ca de piarta, dar cand vine vorba de simpatie se sparge aceasta piatra si iasa la iveala comportamentul acela exact asa cum gandesc ei, dar nu vor sa arate.
Succes cu baiatul!

| GaGy a răspuns:

De ce nu te iei in vorba cu el si afla... ei bine daca ai zis ca si tu ai facut la fel cand ai placut un baiat poate ca si el face ca si tine...
si daca tot iti zambeste eu is convinsa ca simte ceva pentru tine
sper ca ti-a folosit sfatul
pupcii

| kidDu_6567 a răspuns:

Mda... dupa comportamentul lui cred ca te placehee hee

Ar fii bine sa mergi si sa discuti cu el si sa-i spui ce simti, e foarte posibil ca si el sa simta acelasi lucru. Daca va spune nu... asta e viata merge inainte, nu e nimic happy

Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred ca da,, adica asa mi se intampla si mie.
Incearca sa vorbesti cu el.big grinbig grin
Funditaaaa?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heihappy
dupa parerea mea.
el te place.
daca se rusineaza.
da.
dar poate sa se duca in curte ca sa te evite.
dar daca zici ca se rusieneaza.eu zic ca dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleu, ai promis funda! atunci da o funda cuiva, nu mai promite daca nu i'o dai! nu mai fa asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi :* :* happy happy
Si scuze daca am fost prea directa in al 2'lea msj happy, dar credeam ca nu o mai dai
Ms happy

| ƇƠƝƔЄƦƧЄ a răspuns:

Heyyy :] nu se stie daca te place :]]] dar cred ca dabatting eyelashes si mie imi plke de un baiat si cand il vad onn incep sa scriu status`usuri ca nebuna poate poate ma observa sau vb mai tare chiestii din astea zi-i verde in fata :buna x te plac...straight face ccepta asta.laughing) fundhitza?>batting eyelashes

| bibanu10 a răspuns:

Pai du-te langa el fara sa te vada ia-l prin surprindere pune-i o intrebare gen, ce faci frumosule? si pleci.sigur o sal pui pe ganduri si o sa faca ceva in privinta asta. daca e asa timid are nevoie de un semn de la tine ca sa aiba curajul sa isi faca curaj.

| loopzoor9 a răspuns:

Cu siguranta te placewinking

| Cristina_4052 a răspuns:

Sigur te place, numai ca tu trebuie sa faci primul pas pentru ca baieti sunt niste molai si cei care nu sunt sunt niste nesimtitilaughinglaughinglaughinglaughing Cocluzie TU SA FACI PRIMU PAS laughing:d:d:d:d:d: