| QueenE a întrebat:

Ce ati crede daca prietenul/prietena, ar avea poze cu fostul/fosta prietena/prieten?

FUnda!

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Deci e vorba de tinee! nu stiu.intreaba-l/intreab-o daca mai simte ceva pentru tine.stii,situatia este cam complicata.il/o intrebi,si esti foarte atent/a la cum vorbeste. daca se balbaie, te minte. daca spun tare si clar ca,, NU"inseamna ca si-o fi uitat pozele acolo de cand erau impreuna.sau nu stiu...comunicarea este necesara in problema ta!

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Hei!
probabil as fi putin geloasa dar m-as gandi:
-chiar daca ei sunt despartiti, poate au devenit buni prieteni dupa.de ce sa ma supar, daca tot la mine tine?
Bbbye!

| QueenE explică (pentru NoNameJunior):

Pai,prieteni nu au ramas nici macar nu se saluta!?

| QueenE explică (pentru NoNameJunior):

E baiat, l-am intrebat si a zis ca Nu ca ma iubeste pe mine si ca nici macar nu mai stie de pozele alea ca sunt pe un cd, de fapt mai multe cd-uri. si am mai avut o disputa tot pe tema asta la el pe dulap era o inimioara si numele unei foste pr cu care a fost acum cativa ani,.
Pe mine ma enerveaza, sunt geloasa putin si nu imi place sa stiu ca are poze pe un cd, si mai stiu eu!

| NoNameJunior a răspuns (pentru QueenE):

Este normal sa fii putin geloasa.in legatura cu inimioara de pe dulap, probabil nu si-a dat seama ca tu o sa te superi si ca a lasat-o acolo.
pentru treaba cu cd-urile:de pe cd nu cred ca le mai poti sterge.si,ce-i rau in asta? oricine ar fi gelos si de pe cd nu le mai poate scoate! le-a lasat si el acolo, nu-i nimic grav!
stai linistita, inca te mai iubeste.Mult noroc!

| Sentinel a răspuns (pentru NoNameJunior):

Cum naiba sa devina prieteni? Eu nu pot realiza asta. Cum sa devii prieten cand unul din ei vrea si celalalt nu? A deveni prieteni dupa o relatie cand unul din ei nu doreste ruptura e o mare prefacatorie.

| NoNameJunior a răspuns (pentru QueenE):

Deci e vorba de tinee! nu stiu.intreaba-l/intreab-o daca mai simte ceva pentru tine.stii,situatia este cam complicata.il/o intrebi,si esti foarte atent/a la cum vorbeste. daca se balbaie, te minte. daca spun tare si clar ca,, NU"inseamna ca si-o fi uitat pozele acolo de cand erau impreuna.sau nu stiu...comunicarea este necesara in problema ta!

| Lisadream a răspuns:

Sunt doar poze, nu poti sa ii stergi trecutul cu buretele...

| MG4Life a răspuns:

laughing Nimic important, nu as sari la faptul ca inca mai tine la el, deoarece mereu orice fata sau baiat isi aminteste de fostul/fosta prietena, totusi nu e motiv de ingrijorare, tot tine la tine (in caz ca ai patit-o)!

| DildăuPaispe a răspuns:

Mie nu mi-ar pasa. Chiar daca s-au despartit, probabil au ramas prieteni, sau mai are sentimente pentru el/ea

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Pai nu e nimic grav, probabil au ramas prieteni big grin.
Dar ce conteaza, sunt doar niste poze amarate.

| dennis17 a răspuns:

Maybe there is some "love" happy

| Roxanna85 a răspuns:

As crede ca tine poza aceea acolo doar pentru ca a iesit el/ea bine in poza...winking