| July200000 a întrebat:

M-am despartit de un baiat acum o luna si vreau sa ma impac cu el. Noi nu mai vorbim. Cum pot sa imi dau seama daca ma mai place si cum pot sa ma impac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii sigura ca el nu mai este singur. Trebuia sa il pastrezi cand l-ai avut langa tine.

| Elyiela a răspuns:

Simplul fapt ca nu te mai baga in seama sau daca te vede nu te saluta sau te evita e de ajuns sa iti dai seama ca nu te place. Daca in schimb, iti vorbeste, iti cer sa petreceti timp impreuna, sau te ajuta, poate te place...

| Ilyas420 a răspuns:

Poti propune o iesire in oras, reparati relatia de prietenie si daca e inca interesat poate vei avea mai mult decat prietenie.

| teo9888 a răspuns:

Buna, eu spun sa te imbraci provocator si sigur o sa te placa, funda?