| isaisaisaisaisaisa a întrebat:

Sambata viitoare ma duc la petrecerea Bff-ului meu. Cu ce sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| Ironicnαme a răspuns:

Depinde unde se desfășoară ziua prietenei tale. Dacă și-o face acasă, atunci îmbracă-te cu niște blugi negrii, o bluză frumoasă, care să-ţi placă ţie. Nu trebuie să te îmbraci ca zâna zânelor, pentru că nu mergi la un majorat sau la club. Îmbracă-te cât mai comod! Dacă și-o face la un restaurant, sau la o terasă încearcă să te îmbraci cu o rochiţă groasă, frumoasă și turcoaz (mă rog, culoarea depinde de preferinţele fiecăruia, eu aș alege de exemplu un turcoaz).

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

O bluza, pantaloni, sosete si adidasi.

| darrio2007 a răspuns:

Cu ce iti sta mai bine.De unde sa stim noi ce ai tu in sifonier? Tranteste sifonierul pe tine si care raman agatate cu alea te imbraci.Ce intrebare?

| Musique a răspuns:

Cu ce ai în dulap.
Ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă frecaţi la cap voi astea care folosiţi prescurtări idioate gen "befefe"... Cine suntem noi să-ţi spunem cu ce să te îmbraci? Nu-i obligatoriu cu haine obişnuite, poţi şi cu frunze lipite cu aracet.

| ParisulTau a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa tii cont de locatie si de tema petrecerii si cel mai important e sa te simti tu comoda dar si sexy in acelasi timp.