| memekiki a întrebat:

scuze categoria dar nu stiu cred ca as putea primi niste raspunsuri bune aici, urmatoarea este urmatoarea, care sunt cartile voastre preferate scrise de autori englezi? genul supranatural, paranormal si chestii de genu, fictiune, etc.va rog dati multe titluri.am citit atatea dar sunt curioasa ce ati citit si voi, plus daca sunteti fanii seriilor de carti [ vampire diaries, house of night, academia vampirilor, Luna plina si asa. spuneti.
cel mai bun raspuns funda... dar apreciez si celelalte raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Rozik a răspuns:

Buna )) uite o carte buna what dreams may come de richard matheson, sper sa ti placa.pa-pa

4 răspunsuri:
| JasonMcCann a răspuns:

In legatura cu vampirii ai ales bine intrebarea. iti dau 3 nume de carti de la niste filme(filmele sunt create dupa carte) (iar cele 3 filme si cele 3 carti sunt toate din seria twilight saga) Cele trei carti se numesc: 1.Amurg (Twilight Saga Amurg) 2.New Moon (Twilight Saga New Moon) 3.Eclipse (Twilight Saga Eclipse) (sa stii ca o sa apara si al 4 lea film cu a patra carte dar cartea nu o poti gasi decat in America) Poate te uiti si la filme...Doamne! Filmele mele preferate! Sper ca o sa gasesti cele 3 carti aparute si sper ca o sa iti placa!

| Frankie a răspuns:

Nu vreau funda. ma multumesc sa poti scrie sa intelegem toti. ce inseamna "urmatoarea este urmatoarea"? sau "va rog"?

| sontzy a răspuns:

Academia vampirilor, cartea timpului, twilight, jocurile foamei

| RoseHathaway1 a răspuns:

Buuun seria mea preferatăăă e Academia Vampirilor.ador cărţileee.sunt fanăăă o uriaşă fană