| AntonioRuse15 a întrebat:

Hey!
Voi credeți în dragoste la prima vedere? Ca eu unu sunt îndragostit de o fata pe care am vazut-o o singura data. E boboaca la filologie(si eu la fel), ne-am întalnit în vurtea liceului si am început sa vorbim. E atat de drãguțã si as vrea ca atunci când începe scoala sa-i zic ca o plac.
Am vorbit mult cu ea si m-am îndragostit. Ma gândesc la ea si o caut pe Facebook dar nu o gasesc. Tot ce stiu e ca o cheama Alexandra.
Am vazut-o de cateva ori trecand pe strada dar nu am vorbit. Cred ca o iau razna. Abia astept scoala sa o vad.
E asa timida si se înroșește când vorbim dar mie nu imi plac pițipoancele ci fetele "cuminți"

Credeti ca ea ma place

Cum să-i spun ce simt?

P.s ea are 14 ani si eu 15
Si suntem in aceeasi clasa!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,cred,si eu am patit cu una din prima mi-a placut de ea

| T0T a răspuns:

Caut-o la prietenii prietenilor tăi sau în grupul liceului. Eu așa am făcut odată ca să găsesc o tipă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asa ceva. VEzi ce faci la inceput de an sa nu te trezesti ca o fura altul laughing

| AntonioRuse15 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha.
Rad de nu mai pot!
Ea nu e genul ala de fata! E cuminte si frumoasa si....nu știu chiar o plac muult!

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă-l că e mic și habar nu are. Parcă trebuie să fii un anumit gen de fată ca să ieși cu un hăndrălău. Și eu plăceam o fată care probabil era mai drăguță decât respectiva lui dar din cauza asta era și destul de populară și imediat și-a găsit pe unul. Era clar că nu am nicio șansă chiar dacă nu eu am căutat-o ca un disperat ci ea mi-a dat cerere pe Facebook.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Vazand postul lui, ce sa zic. Am zis ce am avut de zis, restul depinde de el. E naiv, nu stie ca astea mai "cuminti" sunt mai rau ca alea nebune.

| IoanaDraguta a răspuns:

Dacă te îndrăgostești la prima vedere, înseamnă ca te indragostei de aspectul fizic. Poți sa pui un coleg care se înțelege cu ea sa o intrebere dacă simte ceva pentru tine.Succes!

| AntonioRuse15 explică (pentru IoanaDraguta):

Nu prea cred ca vreun coleg ar face asta si ea ar raspunde. E super timida.
Cat despre aspectul fizic, îhmm e un pic mai plinuța(56kg), 1,60, blonda si cu niste ochi albastrii ca marea; dar nu numai asta m-a atras! Ci felul ei de a fii, a vorbi...