| MrUniverse a întrebat:

Http://www.gandul.info/......s-15830998

Cititi si voi comentariile...

Homofobilor: Care e problema voastra? De ce faceti mereu spume la gura cand auziti de acest lucru?
Voi spuneti ca "asa ceva nu este normal". Chiar asa? Stiinta e de alta parere...
State ca Olanda, Suedia, Islanda, Danemarca, Australia, Canada vi se par cumva anormale?

(Nu stiu daca e chiar necesar sa spun asta, dar voi, homofobii, sunteti chiar PROSTI)

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mulţumesc cerului că eşti tu deştept. :X

| Holiday a răspuns:

Unii dintre crestini ar fi in stare sa si-o traga cu moastele, ca de lins nu le ajunge, dar ii deranjeaza doi/doua barbati/femei care se saruta.
Si asa suntem de rasul Europei, campioni la pupat in dos spiridusi inexistenti.
Ce vorbesti tu de Australia sau Islanda, jumate din romani, daca nu mai bine nu le gasesc nici pe harta...de unde dracu sa stie ei ce si cum e treaba, doar asculta rahaturile popii din sat apoi fuga la bodega.

| Ecaterina2016 a răspuns:

De obicei cei îndoctrinați religios sunt și cei mai putini toleranți și plini de ura... you know it is called brain washing happy
Romanul e împotriva homosexualității dar accepta tacit ca fiind normale, abuzurile făcute de părinți asupra copiilor de natura sexuala fizica și psihica.

| mOsin a răspuns:

Stai asa... daca pur si simplu nu imi plac homosexualii/lesbienele automat sunt clasificat ca fiind fanatic religios homofob?
Este bine sa fim toleranti, dar trebuie sa existe o limita la "depravarea" asta.